Vizyon&Misyon

FINE5704

Gür İplik Vizyonu

İlklerimiz ve ilkelerimiz ile konumuzda uzmanlaşmak, müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma değer ve kaynak yaratmak.

Kalite esasları dahilinde çalışan, sektöründe piyasa kalitesi bakımından aranan araştırmacı, geliştirici ve mükemmeliyetçi yönetim politikamızla lider firma olmak. Müşteri memnuniyeti odaklı yapılanma sağlayarak, müşterilerimizin talep etmiş olduğu ürün ve hizmet beklentilerinin daha da üzerinde kalite sağlamak. Her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak, bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve toplumsal gelişmeyi hızlandırmak. Dünya Tekstil pazarındaki değişim doğrultusunda istikrarlı ve kaliteli üretim ile güvenin simgesi olmak ve bu anlayışla markalaşmak.

 Karşılaştığınız sorun ne olursa olsun, size yardımcı olabilecek bir üretici firma buldunuz..

FINE5560
FINE5750

Gür İplik Misyonu

Kalite, hijyen, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun yönetim anlayışı ile, her işi ilk seferinde ve sürekli olarak doğru yaparak, müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak.

Müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutmak ilkesi ile;
Her geçen gün artan ve değişen müşteri beklentilerini karşılayabilmek için faaliyetlerimizde sürekli iyileştirmeler yaparak ve teknolojik yenilikleri izleyerek, tekstil ürünleri için istenen kalite standartlarında doğru ve kaliteli iplikler üretmek. En kısa termin süresi ve satış sonrası hizmetlerle, her daim müşterilerimizin yanında olmak. İstenilen kalite, uygun fiyat ve çevreye yararlı ürünleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak. Farklı ve özel ürün seçenekleri ile kendi ülkeminizin ve Dünya ülkelerinin aranan tedarikçisi olmak ve ülkeminizin ihracat gücünü arttırmak. Çalışanlarımızın istek ve beklentilerine cevap vererek, firmamızda gelecek kaygısı uymadan kendilerini güvende hissetmelerini ve memnuniyetlerini sağlamak

 Köklü Geçmişin Yeni Adı Gür İplik