Özel Gürlife Hastanesi; Özel Sigorta Kurumları ile anlaşmalı olarak tüm branşlarda hasta kabulüne başlamıştır.

Özel Gürlife Hospital’a ait Tepebaşı bölgesindeki hastanenin altyapı ve tadilat çalışmaları bitmiş olup, Eskişehir halkına hizmet için hasta kabulüne başlamıştır. Özel Gürlife Hastanesi; 46 Yoğun Bakım Yatağı (Yetişkin Yoğun Bakım, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Kardiyo- vasküler Yoğun Bakım ve Kardiyoloji Yoğun Bakım) olmak üzere 154 Hasta Yatağı ve 44 Günübirlik Servis Yatağı ile şehrimizin en büyük özel hastanesi olma niteliğindedir.

Özel Gürlife Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mustafa BAŞPINAR tıbbi etik ilkelerini; ” saygı, sevgi ve hoşgörüyle  bölgemize sağlık hizmeti anlamında farklı bir bakış açısı katacağız, her zaman Eskişehir ve bölge halkına verilecek sağlık hizmetinin öncüsü olacağız. Bu çerçevede, en üst seviye sağlık teknolojilerini, deneyimli sağlık personellerimizle birlikte halkımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz.” şeklinde ifade etmektedir. Ayrıca sözlerine “ Yönetimsel olarak sunacağımız sağlık hizmetlerinin yanında, sosyal ve kültürel etkinliklerde de Eskişehir ve bölge halkıyla bir bütün olacağız” diye iave ederek Eskişehir’deki özel sağlık sektöründe öncü olacaklarını dile getirdi.

Bunların dışında, yine Özel Gürlife Hastanesi’ne ait 2015 yılında Odunpazarı’nın Yenikent bölgesinde yapımına başlanmış ve toplam 28500 metrekarelik kapalı alana sahip, 400 yatak kapasiteli ikinci hastanenin de kaba inşaatı bitmiş olup, mekanik ve elektrik altyapı çalışmaları devam etmektedir. .

“Özel Gürlife Hastanesi, Eskişehir’e değer katmak ve Eskişehir halkı için kişiye özel sağlık hizmeti anlayışıyla fark yaratmak inancıyla Gaziantep’li iş adamı Mehmet Tayfun ÖZKAYA tarafından kurulmuştur.