Hakkımızda

Biz Kimiz ?

2008 Yılından bu yana Türkiye'nin En iyi iplik Üreticisi

Gür İplik Sanayi ve Ticaret  Anonim Şirketi  2008 yılında Mehmet Tayfun ÖZKAYA öncülüğünde yüksek kalite normları ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı üretimi esas alarak faaliyetlerine başlamıştır . Tekstilde köklü bir geçmişe sahip olan bir ailenin mensubu olan kurucumuz , köklü geçmişin getirdiği tecrübenin yanına gençliğin  dinamizmi ile organizasyon ve yönetim becerilerini de ekleyerek işletmeyi kısa zamanda 50.000 m2 kapalı alanda  1000 çalışanı  ile 35 ton/gün  kapasitede  1.sınıf akrilik ve karışımlı iplik üreten dev bir işletme haline getirmiştir.

Tecrübe, güçlü sermaye, yeni teknoloji ile desteklenen dinamik bir ekibin bütünleşmesi sonucu doğan Gür İplik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi maksimum verim,maksimum kalite,maksimum müşteri memnuniyeti  anlayışıyla istikrarlı bir biçimde pazarını büyütmektedir. Firmamız ; geniş ürün yelpazesi , yüksek  kalitesi  ve esnek üretim organizasyonu sayesinde dünyanın en saygın firmalarına akrilik, yün, polyamide ,polyester ,viskon ve pamuk karışımlı, Nm/5 -Nm/50 aralığında, tek kat , iki kat ya da daha çok katlı iplikler üreterek satış yapmaktadır.

           Bugün Gür İplik San. Tic. A.Ş şirketi İplik üretimi, Medikal, İnşaat ve Sentetik Kumaş üretimi gibi bir çok sektörde faaliyet göstermektedir.

         

Özel Gürlife Hospital’a ait Tepebaşı bölgesindeki hastanenin altyapı ve tadilat çalışmaları bitmiş olup, Eskişehir halkına hizmet için hasta kabulüne başlamıştır.

Özel Gürlife Hastanesi; SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ve Özel Sigorta Kurumları ile anlaşmalı olarak tüm branşlarda hasta kabulüne başlamıştır.

Özel Gürlife Hastanesi; 46 Yoğun Bakım Yatağı (Yetişkin Yoğun Bakım, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Kardiyo- vasküler Yoğun Bakım ve Kardiyoloji Yoğun Bakım) olmak üzere 154 Hasta Yatağı ve 44 Günübirlik Servis Yatağı ile şehrimizin en büyük özel hastanesi olma niteliğindedir.

Özel Gürlife Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mustafa BAŞPINAR tıbbi etik ilkelerini; ” saygı, sevgi ve hoşgörüyle  bölgemize sağlık hizmeti anlamında farklı bir bakış açısı katacağız, her zaman Eskişehir ve bölge halkına verilecek sağlık hizmetinin öncüsü olacağız. Bu çerçevede, en üst seviye sağlık teknolojilerini, deneyimli sağlık personellerimizle birlikte halkımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz.” şeklinde ifade etmektedir. Ayrıca sözlerine “ Yönetimsel olarak sunacağımız sağlık hizmetlerinin yanında, sosyal ve kültürel etkinliklerde de Eskişehir ve bölge halkıyla bir bütün olacağız” diye iave ederek Eskişehir’deki özel sağlık sektöründe öncü olacaklarını dile getirdi.

Bunların dışında, yine Özel Gürlife Hastanesi’ne ait 2015 yılında Odunpazarı’nın Yenikent bölgesinde yapımına başlanmış ve toplam 28500 metrekarelik kapalı alana sahip, 400 yatak kapasiteli ikinci hastanenin de kaba inşaatı bitmiş olup, mekanik ve elektrik altyapı çalışmaları devam etmektedir.

Özel Gürlife Hastanesi, Eskişehir’e değer katmak ve Eskişehir halkı için kişiye özel sağlık hizmeti anlayışıyla fark yaratmak inancıyla Gaziantep’li iş adamı Mehmet Tayfun ÖZKAYA tarafından kurulmuştur.

 

           Gür Nonwoven Sentetik Kumaş tesisleri 2020 yılında Gür Group iştiraki ile 1. Organize Sanayi bölgesi içerisinde kurulmuş olup köklü geçmişin getirdiği tecrübe, bilgi ve birikimleri ile yüksek teknoloji, ideal kalite standartları ve müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak üretim faaliyetlerine başlamıştır. Müşterileri için en uygun çözümleri karşılamaya devam eden yüksek teknolojili tesislerimizde. Aylık 500 Ton kapasite ile üretim yapabildiğimiz gibi, maske üretiminde kullanılan meltblown ürünlerimiz tüm Avrupa ve Türkiye standartlarını karşılamış olup bununla ilgili tüm sertifikalarımız mevcuttur.

SANAYİ VE ÜRETİM

İşiniz ve sizin için En İyi KALİTE ürünleri üretiyoruz

Hammadde İşleme
Modern makineler ile kaliteli hammadde işliyoruz.
01
02
Çevreye Duyarlı Üretim
Gür İplik işletmelerinde çevreye duyarlı üretim standartları esas olarak uygulanmaktadır.
%100 Akrilik İplik Üretimi
Akrilik ve akrilik/yün, akrilik/viskon karışımlı NM 1-20 Nm kalınlığında tek kattan 4 kata kadar yapılabilmektedir
03
04
İplik Boyama
En iyi renklerin kaliteli hammadde ile birleşerek sürekli en iyi renkleri uygulamak için çaba sarf ediyoruz.

Gür İplik Sanayi Ticaret ve A.Ş

Şirketimiz 52.000 m2 kapalı alanda 1000+ çalışanı ile her ay 1250 ton kapasite ile üretim yapabilmektedir.

45 +

Farklı ürün

üretimi

35 +

Yıllık Sanayicilik Geçmişi

325 +

den Fazla Memnun

Müşteri

GÜR İPLİK

İşletmelerimizde Sadece İplikten daha fazlasını üretiyoruz.

GÜRİPLİK , tekstil endüstrisindeki en büyük eşler arası karşılaştırma girişimidir. Giyim malzemesi ve ev tekstili sektörünün daha sürdürülebilir malzeme tedarikine yönelik ilerlemesini ve küresel çabalara uyumu izler. Düzenli üretimin yanı sıra en büyük ihracatçı oldu.

Akrilik
90%
Yün
80%